neliels sniegs

Pirmdiena, 13. februāris  13:45

Laika ziņas: Rīga -7.2 °C. neliels sniegs

Vārdadienas: Malda, Melita

Būs vēl labāk nekā pasakā[2] ieteikt draugiem - draugiem.lv twitter.com blogs.lv

Aldis
Trešdiena, 20. maijs (2009) 12:08

Tikai un vienīgi par mani.
 
Dzīve būs vēl labāka nekā pasakā !
 
Tālejošās ekonomiskās stratēģijas izskaidrojums.
Jūtams, ka maniem konkurentiem nav skaidra plāna, kā panākt, lai mīļajai Latvijas tautai šai grūtajā brīdi būtu pasakaini daudz naudas.

BET MAN VOT IR!

Kā pamatgarants manam daudzsološajam rīcības plānam ir vecā gudrība.
Tagad pie galvenā.

Atcerējos, ka bērnībā gadījās izlasīt pasaku par Buratino un sapratu, kāda ģeniāla gudrība tur paslēpta.Jābrīnās par politiķu tuvredzību līdz šim.

Tur taču tika minēts par naudas koka iestādīšanu. Pasakā diemžēl tas neizauga.Bet mūsu partija pie tā neapstāsies.Šobrīd mēs piesaistot izglītotākos Latvijas speciālistus agronomijas un selekcijas jomā, aktīvi darbojamies pie sēklas dīgtspējas un ražības palielināšanas Latvijas klimatiskajos apstākļos.Jāmin, ka pirmie panākumi jau ir. Tā kā pagaidām tas ir izstrādes stadijā, rezultātus publicēšu tuvakajā laikā.Visdrīzāk uzre iz pēc vai vēlēšanām vai vēlākais rudenī. Sēklas materiālu,tas ir santīmiņus un latiņus, partija ar valdes lēmumu, ievērojot Latvijas likumdošanu, ziedo no saviem priekšvēlēšanu līdzekļiem. Perspektīvā iesaistīsim tautas masas. Cik nu kuram nav žēl.

Mūsu izstrādāto programmu valsts attīstībai ekonomikas,kultūras un nodokļu atcelšanas jomā pēc ražas novākšanas skatīt internet mājas lapā vai partijas bukletos.

Novērtē, cik muļķu zemes kokā izaugs dālderi (muļķu zemes vēlētājiem piemērotāko solījumu vērtē ar vairāk dālderiem):

Lasīt visus komentārus [2]

Niks: Adresāts:

Reģistrēties

Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.