Ārzemēs dzīvojošie dzīvesvietu varēs reģistrēt arī internetā

Apollo
0 komentāru

Ārzemēs dzīvojošie turpmāk savu dzīvesvietu Latvijas Iedzīvotāju reģistrā varēs reģistrēt vienkāršotā veidā – internetā, izmantojot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) piedāvāto elektronisko pakalpojumu.

Ārzemēs dzīvojošie dzīvesvietu varēs reģistrēt arī internetā

Foto: Scanpix/Reuters

To portālam «Apollo» pastāstīja PMLP sabiedrisko attiecību vadītājs Andrejs Rjabcevs.

Viņš informēja, ka apmeklējot portālu www.latvija.lv un izmantojot PMLP e-pakalpojumu «Iesniegums par dzīvesvietas reģistrēšanu ārvalstīs», ārzemēs dzīvojošajiem ir iespējams elektroniski paziņot Iedzīvotāju reģistram savu, sava nepilngadīgā bērna, kā arī aizbildnībā vai aizgādnībā esošas personas dzīvesvietu ārvalstīs.

Pakalpojums ir pieejams lietotājiem gan ar elektroniskā paraksta viedkarti, gan arī ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem. Autentifikācija ar internetbanku pieejama «Swedbank», «SEB banka», «Citadele banka» un «Norvik banka» internetbankas lietotājiem.

Iesniegumu par dzīvesvietu ārzemēs arī iepriekš bija iespējams iesniegt elektroniski portālā www.latvija.lv, taču līdz šim šis e-pakalpojums bija pieejams tikai droša elektroniska paraksta lietotājiem, savukārt visiem pārējiem bija nepieciešams nosūtīt rakstisku iesniegumu PMLP pa pastu, ierasties jebkurā PMLP nodaļā klātienē vai vērsties Latvijas vēstniecībā attiecīgajā valstī, atgādina Rjabcevs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Laika ziņas

Vairāk

Apollo E-veikali

16

2014. gada 16. aprīlis

Vārda dienas

Mintauts, Bernadeta, Alfs
Mindaugs, Bernāde, Bernadīte, Bernadite, Bernadete, Bernade, Bernada, Bemadita, Alfijs, Alfija, Alfejs, Alfa

Workingday

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Mākoņains
Rīga pašreiz +5 ℃
Mākoņains

Vējš: 7 m/s

Saule lec: 06:11
Saule riet: 20:34
Dienas ilgums: 14:23

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

16.04.2014
Ienākt apollo.lv