Forsbergs pirmdien paziņoja par spēlētāja karjeras pārtraukšanu, šoreiz uz visiem laikiem. Fūts par notikušo bija nedaudz pārsteigts.
«Esmu pārsteigts par viņa spēli, kādu viņš rādīja. Domāju, viņš spēlēja ļoti labi. Viņš uzskata, ka pēc divām nospēlētām spēlēm nespēs mums palīdzēt virzīties uz priekšu. Es gribētu viņam teikt, ka tu vari mums palīdzēt, jo redzēju, kā tu spēlē, taču, ja viņa kāja ir sliktā stāvoklī un sāp, tā ir problēma, kuru es un, iespējams, arī viņš nevaram novērst,» teica Fūts.
Savā NHL karjerā Forsbergs aizvadīja 708 spēles, kurās guva 249 vārtus un izdarīja 636 piespēles. Uzbrucējs divas reizes ir izcīnījis Stenlija kausu, tāpat divas reizes triumfējis olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātā.

Sebastjans Fetels
Kimi Raikonens
Fernando Alonso
Lūiss Hemiltons
Felipe Masa
Marks Vēbers
Romēns Grožāns
Serhio Peress
Pastors Maldonado
Gjedo van der Garde