Barjerskrējēja Zunda iekļūst PČ pusfinālā

Pasaules vieglatlētikas čempionāta pusfinālā 400 metru barjerskrējienā ir iekļuvusi Latvijas skrējēja Ieva Zunda.

Zunda savā priekšsacīkšu skrējienā finišēja ar rezultātu - 56,05 sekundes un ieņēma piekto vietu, bet kopvērtējumā viņai 17.rezultāts.

Katra skrējiena pirmās četras sportistes pusfinālam kvalificējās automātiski, bet Zunda iekļuva pusfinālā kopā ar vēl trīs labāko laiku uzrādījušām sportistēm.

400 metru barjerskrējiena pusfināli tiks aizvadīti otrdien, bet finālskrējiens notiks trešdien. Labāko laiku priekšskrējienos uzrādīja amerikāniete Lašinda Demusa, kas finišēja pēc 54,66 sekundēm.