«Bayern» un «Atletico» mājās nokārto vietu Čempionu līgas pusfinālā (8)

UEFA Čempionu līgas pusfinālā trešdienas vakarā iekļuva arī Minhenes «Bayern» un Madrides «Atletico» futbolisti.

Minhenes «Bayern» komanda savā laukumā ar 3:1 pieveica «Manchester United», divu spēļu summā triumfējot ar 4:2.

Lai gan mača pirmajās 45 minūtēs «Bayern» komandai bija pārsvars, tomēr ne viesu vārtsargam Dāvidam de Hejam, ne Manuelam Noieram savas komandas nenācās glābt no vārtu zaudējuma. Otrā puslaika ievadā Patrīss Evrā izvirzīja vadībā «Manchester United» komandu, tomēr jau pēc pāris minūtēm Mario Mandžukičs panāca izlīdzinājumu, bet nākamo 17 minūšu laikā Tomass Millers un Arjēns Robens panāca jau 3:1 «Bayern» labā.

Tikmēr Madrides «Atletico» atbildes spēlē savās mājās ar 1:0 uzvarēja «FC Barcelona», divu maču summā esot pārāki ar 2:1.

Jau mača 4. minūtē Adrians Lopess trāpīja pa vārtu stabu, bet pēc brīža tieši no viņa piespēles bumbu vārtos trieca «Atletico» pussargs Koke. 11. minūtē pa vārtu pārliktni trāpīja mājinieku uzbrucējs Dāvids Vilja, pēc pāris minūtēm pēc Lionela Mesi sitiena ar galvu bumba lidoja tikai nedaudz garām vārtu stūrim, bet 19. minūtē pēc Viljas sitiena bumba atkal trāpīja pa vārtu pārliktni.

Otrajā puslaikā vairāk iespēju izcelties bija «Barcelona» futbolistiem, no kuriem vistuvāk pēc sitiena ar galvu bija Neimars, taču mājiniekiem izdevās nosargāt minimālo pārsvaru.

Atgādinām, ka otrdienas vakarā kā pirmie Čempionu līgas pusfinālam kvalificējās Madrides «Real» un Londonas «Chelsea» futbolisti.

UEFA Čempionu līgas pusfināla pāru izloze notiks piektdien Šveices pilsētā Nionā.