Bezpajumtnieks iesūdz tiesā Eminemu

Apollo

LETA

Komentāri: (0)

Kāds bezpajumtnieks apsūdzējis reperi Eminemu «Chrysler» reklāmas idejas nozagšanā un pieprasa deviņus miljonus dolāru (4,6 miljonu latu) lielu kompensāciju, ziņo «AllHipHop.com».

Bezpajumtnieks iesūdz tiesā Eminemu

Foto: Scanpix/AP

Ņujorkas bezpajumtnieks Stīvens Lī Pīks apgalvo, ka 2010.gada 9.septembrī atradies vienā restorānā ar dziedātāju Kristīnu Agileru un viņas vīru Džordanu Bretmenu. Dziedātāja esot piezvanījusi Eminemam un atdevusi telefonu Pīkam. Viņš apgalvo, ka telefonsarunā esot reperim izklāstījis ideju, kas vēlāk izmantota «Chrysler» reklāmā.

«Es vēlos pietiesāt deviņus miljonus dolāru,» pieteikumā raksta Pīks. «Es izstrādāju visas reklāmas daļas, un tad tā tika man nozagta. Turklāt par izdarīto darbu es nesaņēmu atlīdzību naudas izteiksmē.»

Pieteikumā Pīks nav norādījis konkrētu dzīvesvietu, atzīmējot, ka ir bezpajumtnieks. «AllHipHopMusic.com» centās ar viņu sazināties, izmantojot divus pieteikumā norādītus telefona numurus, taču neveiksmīgi.

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

ZVAIGZNES SOLA

Vairāk

KLĀT MAIJS

Horoskopi

Vairāk

Apollo E-veikali

Vārda dienas

Vairāk

Šodienas gaviļņieki:
Emīlija

Ahmads, Gaidars, Gulnara, Guļnara, Horens, Indira, Indīra, Ismails, Karims, Kālebs, Mehribana, Murads, Muslims, Osmars, Fatma, Fatina, Ahmeds, Airats, Ali, Alija, Džamila, Emiliana, Emilija, Emilijana, Emiljana, Emīlja, Farhads, Farida, Farids, Fatima, Emīla

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Neliels mākoņu daudzums
Rīga pašreiz +20,2 ℃
Neliels mākoņu daudzums

Vējš: DR 3 m/s
Saule lec: 04:47
Saule riet: 21:45
Dienas ilgums: 16:58

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

22.05.2013

Reklāma