Cauņa nospēlē visu maču, CSKA zaudē čempioniem

Krievijas premjerlīgas čempionāta jaunās sezonas trešajā spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja pagājušā gada labākā Latvijas futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda.

Aizvadītajā cīņā CSKA savā laukumā ar 1:3 (1:3) zaudēja esošai valsts čempionvienībai Sanktpēterburgas «Zenit».

Cauņa trešo spēli pēc kārtas uzsāka savas komandas sākumsastāvā, laukumā pavadot visas 90 minūtes, tomēr ar īpašu aktivitāti pussargs neizcēlās.

Līdz mača 32. minūtei Sergejs Semaks ar diviem vārtu guvumiem un Aleksandrs Keržakovs ar precīzi realizētu 11 metru soda sitienu deva «Zenit» komandai vadību ar 3:0, bet pirmā puslaika beigās mājiniekiem vienus vārtus atspēlēja Keisuke Honda.

Ar trim punktiem trīs spēlēs CSKA pašlaik kopvērtējumā ieņem 12. vietu.

CSKA ļoti neveiksmīgi aizvadīja pagājušās sezonas Krievijas čempionāta trešo apli un pēdējā kārtā zaudēja kopvērtējuma otro vietu, kas komandai šosezon liegs startēt UEFA Čempionu līgā.

Cauņa pagājušā gada vasarā noslēdza līgumu ar CSKA komandu uz pieciem gadiem.