«Chelsea» atspēlējas Barselonā un iekļūst Čempionu līgas finālā

Par pirmajiem UEFA Čempionu līgas finālistiem otrdienas vakarā kļuva Londonas «Chelsea» futbolisti, kas viesos cīnījās neizšķirti 2:2 ar pagājušās sezonas čempioniem «FC Barcelona», divu spēļu summā uzvarot ar 3:2.

Jau mača pirmajās minūtēs labu izdevību neizmantoja Lionels Mesi, bet tad katra komanda traumu dēļ zaudēja pa vienam aizsargam - Gerijs Keihils sastiepa kājas muskuli, bet Herardu Pikē nokautēja savas komandas vārtsargs Viktors Valdess. Puslaika vidū Mesi nerealizēja vēl vienu momentu, tomēr 35. minūtē pēc Izāka Kuenkas piespēles bumbu jau pustukšos «Chelsea» vārtos raidīja Serhio Buskets - 1:0.

Pāris minūtes vēlāk savu komandu pievīla viesu kapteinis Džons Terijs, kurš par spērienu Aleksim Sančesam nopelnīja sarkano kartīti, bet 43. minūtē Mesi piespēli ar vārtu guvuma pabeidza Andress Injesta - 2:0. Tomēr pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē lielisku Frenka Lemparda piespēli izmantoja «Chelsea» brazīliešu pussargs Ramirešs, kurš eleganti pārcēla bumbu pāri Valdesam - 2:1.

Otrā puslaika sākumā teicamu iespēju neizmantoja Injesta, bet mača 49. minūtē Franseska Fabregasa nopelnīto 11 metru soda sitienu nespēja realizēt Mesi, trāpot pa vārtu pārliktni. Arī turpinājumā «Barcelona» nemitīgi kontrolēja bumbu un «apsēda» viesu soda laukumu, taču uzlauzt «Chelsea» blīvo aizsardzību izdevās ļoti reti. 82. minūtē bumba pabija Londonas kluba vārtos, taču tika fiksēta aizmugure, bet pēc brīža pa vārtu stabu trāpīja Mesi. Jau spēles kompensācijas laikā aci pret aci ar Valdesu izskrēja Fernando Toress, gūstot otros vārtus «Chelsea» labā - 2:2.

Otrā pusfināla atbildes spēle starp Madrides «Real» un Minhenes «Bayern» komandām notiks trešdienas vakarā Madridē. Pirmajā mačā Minhenē laukumā saimnieki pēdējās minūtēs izrāva uzvaru ar 2:1.

UEFA Čempionu līgas finālmačs tiks aizvadīts 19. maijā «Fussball Arena» stadionā Minhenē.