«Chelsea» traumas neliedz nosargāt neizšķirtu Madridē (6)

UEFA Čempionu līgas turnīra pusfināla pirmajā spēlē otrdienas vakarā Madrides «Atletico» futbolisti savā laukumā spēkojās neizšķirti 0:0 ar Londonas «Chelsea» komandu.

Mača pirmajās 45 minūtēs par zīmīgāko notikumu kļuva «Chelsea» vārtsarga Petra Čeha trauma, kuras dēļ 15. minūtē viņa vietā vārtos stājās 41 gadu vecais austrālietis Marks Švarcers. Tieši viņam puslaika turpinājumā bija ievērojami vairāk darba nekā viņa kolēģim pretējos vārtos Tibo Kurtuā, tomēr ļoti labu vārtu gūšanas momentu nebija un puslaiks noslēdzās neizšķirti 0:0.

Otrajā puslaikā spēle kļuva asāka, bet 72. minūtē savainojuma dēļ laukumu bija spiests pamest «Chelsea» kapteinis Džons Terijs. Pēc pāris minūtēm teicami soda sitienu izpildīja «Atletico» pussargs Gabi, tomēr lieliski nospēlēja Švarcers, bet 79. minūtē pēc Ardas Turana sitiena bumba lidoja pavisam nedaudz garām «Chelsea» vārtiem. Atlikušajā laikā «Atletico» bija pārsvars, taču pārvērst to rezultatīvā uzbrukumā tā arī neizdevās.

Abu komandu atbildes spēle notiks nākamo trešdien, 30. aprīlī Londonā, bet finālā iekļūs uzvarētāji divu maču summā.

Otrajā pusfināla pārī trešdienas vakarā Madrides «Real» savā laukumā uzņems pagājušās sezonas čempionus Minhenes «Bayern».

UEFA Čempionu līgas finālspēle risināsies 24. maijā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā.