«Copa America» kausu iegūst Urugvajas futbolisti

Amerikas kausa izcīņas futbolā jeb «Copa America» turnīrā svētdien par uzvarētājiem kronēti Urugvajas futbolisti.

Finālmačā Urugvajas izlase ar rezultātu 3:0 pārspēja Paragvajas valstsvienību.

Rezultātu 11. minūtē atklāja urugvajietis Luiss Suaress, bet pirmā puslaika izskaņā 2:0 panāca viens no komandas līderiem Djego Forlans. Arī trešie vārti Forlana rēķinā, kad uzbrucējs 89. minūtē raidīja bumbu Paragvajas vārtu tīklā.

Mačā par trešo vietu sestdien Peru izlase ar 4:1 pārliecinoši pārspēja Venecuēlas valstsvienību.

Urugvajas izlasei šis kopumā jau ir 15. tituls, bet pirmais kopš 1995. gada. 14 tituli ir Argentīnas futbolistiem.