Dārziņam un «Ak Bars» sezona beigusies

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas sestajā spēlē zaudējumu piedzīvoja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda.

«Ak Bars» hokejisti savā laukumā ar 1:4 atzina Čeļabinskas «Traktor» pārākumu, sērijā piedzīvojot neveiksmi ar 2-4. Dārziņš sezonas pēdējā mačā laukumā pavadīja nepilnas 14 minūtes un izdarīja vienu metienu pa viesu vārtiem.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas pirmspēdējā minūtē atklāja «Traktor» uzbrucējs Konstantīns Panovs, turklāt tobrīd viesu komanda spēlēja mazākumā. Lai gan trešā perioda 48. sekundē Daniss Zaripovs panāca izlīdzinājumu, tomēr trešdaļas 7. minūtē Jevgeņijs Kuzņecovs atjaunoja «Traktor» komandas vadību. Pusotru minūti līdz cīņas beigām Petri Kontiola trešoreiz pārspēja Petri Vehanenu, bet pēdējā minūtē Kuzņecovs raidīja ripu tukšos «Ak Bars» vārtos.

Atgādinām, ka Austrumu konferences finālā jau iepriekš iekļuva Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala «Avangard» komanda, bet Rietumu konferences finālā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» spēlēs pret Sanktpēterburgas SKA.