Dārziņam un «Ak Bars» smags zaudējums Habarovskā

KHL regulārās sezonas spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda.

«Ak Bars» hokejisti izbraukuma spēlē ar 0:4 piekāpās veiksmīgi sezonu iesākušajai Habarovskas «Amur» komandai.

Dārziņš laukumā pavadīja nepilnas 12 minūtes un izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, taču mājinieku vārtsargs Aleksejs Murigins šodien tika galā ar visiem 32 «Ak Bars» hokejistu metieniem.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrā perioda pirmajā pusē Petrs Vrana, Jakubs Petružaleks un Viktors Aleksandrovs pārspēja Kazaņas komandas vārtsargu Staņislavu Gaļimovu, kura vietu vārtos pēc tam ieņēma Petri Vehanens. Pēdējās trešdaļas 5. minūtē Radiks Zakijevs realizēja «bullīti» un panāca jau 4:0 «Amur» labā, uzstādot spēles galarezultātu.

Austrumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača «Ak Bars» komanda ar 12 punktiem septiņās spēlēs atkāpās uz 5. vietu, bet «Amur» ar 15 punktiem astoņās spēlēs kļuva par konferences līderiem.