Daugaviņam 1+1 AHL jaunās sezonas pirmajā spēlē

Apollo
0 komentāru

Ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) jaunās sezonas pirmajā spēlē piektdien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Binhemtonas «Senators» komandai izbraukumā ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) uzvarēt Adirondakas «Phantoms» vienību.

Mača 18. minūtē Daugaviņš realizēja skaitlisko vairākumu, tobrīd panākot 2:0. Savukārt divas ar pusi minūtes pirms spēles beigām uzbrucējs rezultatīvi asistēja «Senators» piektajos gūtajos vārtos.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu +2.

Tikmēr ar zaudējumu AHL jauno sezonu sāka Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas «Wolves» komanda, kas izbraukumā ar 3:6 (0:2, 0:1, 3:3) piekāpās Sanantonio «Rampage» vienībai.

Šajā mačā Kulda ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1.

Kā ziņots, Daugaviņš un Kulda uz AHL tika nosūtīti neilgi pirms sezonas sākuma. Kuldam pagaidām neizdevās iekļūst Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Atlantas «Thrashers» pamatsastāvā, bet Daugaviņš neizturēja konkurenci Otavas «Senators» vienībā.