Daugaviņam piespēle pagarinājumā pret Lozannas hokejistiem (1)

Šveices hokeja čempionātā uzvaru ceturtdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Ženēvas «Servette».

«Servette» hokejisti izbraukumā ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja Lozannas komandu, bet Daugaviņš pagarinājuma 4.minūtē asistēja uzvaras vārtu guvumā. Aizvadītajā mačā Daugaviņš spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā.

Mača rezultāts tika atklāts spēles 50.minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Daniels Bangs, bet 32 sekundes pirms trešā perioda beigām Kodijs Almonds panāca neizšķirtu.

Jāpiebilst, ka abas komandas savā starpā tikās aizvadītajā nedēļā, kad «Winter Classic» ietvaros Ženēvā Lozanna uzvarēja ar 1:0.

Turnīra tabulā «Servette» ar 59 punktiem ieņem 8.vietu, tikmēr HC «Lausanne» ar 53 punktiem atrodas vietu zemāk.