Daugaviņš iekļūst pusfinālā, Merzļikinam sezona beigusies (2)

Šveices hokeja čempionātā (NLA) pusfinālā ceturtdien vakarā iekļuva Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» komanda.

«Servette» hokejisti savā laukumā ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto HC «Lugano». Visā sērijā «Servette» bija pārāka ar 4-1.

Aizvadītajā mačā pirmā perioda 9.minūtē Daugaviņš asistēja pirmo vārtu guvumā, bet trešā perioda 17.minūtē viesi panāca 1:1.

Daugaviņš izpildīja arī pēcspēles «bullīti», tomēr Merzļikinu viņam neizdevās pārspēt.

Tikmēr citā spēlē 1/4 finālā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā komanda Cīrihes «Lions» ar 1:2 savā laukumā atzina HC «Lausanne» pārākumu.

Sērijā «Lions» joprojām saglabā vadību ar 3-2.