Daugaviņš iemet vārtus Merzļikinam un izcīna svarīgu uzvaru (6)

Šveices hokeja līgā (NLA) pie uzvaras piektdien vakarā tika latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Ženēvas «Servette».

«Servette» savā laukumā ar rezultātu 4:1 uzvarēja «Lugano», kuru pārstāv latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins.

Daugaviņš pirmās trešdaļas pēdējā minūtē atklāja rezultātu, kad pārspēja tieši Merzļikinu, bet mača atlikušajā laikā Merzļikins kapitulēja vēl trīs reizes.

Turnīra tabulā «Servette» hokejisti ar 65 punktiem 43 mačos ieņem 7.vietu, bet astotajā vietā esošā SC «Bern» komanda atpaliekm par vienu punktu. Tieši pirmās astoņas komandas nodrošinās dalību izslēgšanas spēlēs.

Tikmēr «Lugano» ar 71 punktu 43 spēlēs atrodas piektajā vietā.