Daugaviņš un «Servette» pusfinālā tiksies ar Kanādu (4)

Špenglera kausa izcīņas turnīra pusfinālā svētdienas vakarā kā pēdējie iekļuva Kanādas valstsvienība, kas ar 6:3 pieveica Amerikas hokeja līgas komandu Ročestras «Americans».

Jau spēles pirmajās 20 minūtēs Bairons Ričijs un divreiz Džeikobs Makflikers raidīja ripu «amerikāņu» vārtos, panākot trīs vārtu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 2. minūtē Aleksandrs Hačingss samazināja rezultāta starpību, 7. minūtē Deriks Volzers un Daniels Katenači apmainījās vārtu guvumiem (4:2), bet 14. minūtē Džoels Armija guva trešos vārtus Ročestras kluba labā.

Trešā perioda vidū savus otros vārtus mačā guva Ričijs, bet spēles pēdējā minūtē galarezultātu uzstādīja bijušais Rīgas «Dinamo» leģionārs Aleksandrs Žirū.

Atgādinām, ka svētdien pusfinālu sasniedza arī KHL komanda Maskavas CSKA, kas ar 3:2 papildlaikā uzvarēja Čehijas klubu Ostravas «Vitkovice Steel».

Pusfinālā pirmdien, plkst. 16.00 CSKA tiksies ar «HC Davos», bet plkst. 21.15 Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» spēkosies ar Kanādu.