Fjodorovs iziet laukumā, CSKA pārspēj AHL klubu (7)

Špenglera kausa izcīņas turnīra otrās dienas pirmajā spēlē Maskavas CSKA hokejisti Toriāni apakšgrupas mačā ar 4:3 pārspēja Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Ročestras «Americans».

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 16. minūtē atklāja Igors Grigorenko, tomēr piecas sekundes līdz perioda beigām Filips Varone panāca izlīdzinājumu, bet jau otrās trešdaļas 1. minūtē Lūks Edams izvirzīja vadībā «Americans» komandu.

Ročestras komandas prieki gan nebija ilgi, jo 4. minūtē neizšķirtu uz tablo atjaunoja Aleksandrs Radulovs, bet trešā perioda 9. minūtē Ņikita Zaicevs izvirzīja CSKA vadībā, savukārt 15. minūtē Grigorenko panāca 4:2. Pēdējā sekundē vārtus guva Džoels Armia, panākot spēles galarezultātu 4:3.

Jāpiebilst, ka šajā mačā CSKA sastāvā laukumā devās arī 44 gadus vecais kluba ģenerālmenedžeris, slavenais krievu hokejists Sergejs Fjodorovs.

Dienas otrajā mačā plkst. 21.00 Katīni apakšgrupā spēkiem mērosies mājinieki, «HC Davos» hokejisti un Ostravas «Vitkovice Steel».

Atgādinām, ka ceturtdien Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» ar 5:0 sagrāva «Americans», bet Kanādas izlase ar 5:4 pieveica «Vitkovice Steel».