Gagarina kausa fināls bez Latvijas hokejistiem (15)

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas piektajā spēlē šodien zaudējumu cieta Ufas «Salavat Julajev», kuru pārstāv arī Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda

«Salavat Julajev» hokejisti izbraukumā ar 0:1 papildlaikā zaudēja Magņitogorskas «Metallurg», sērijā piedzīvojot neveiksi ar 1-4.

Kulda laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 26 minūtēm, kuru laikā veica trīs spēka paņēmienus.

Uzvaras vārtus papildlaika 74. minūtē guva Jaroslavs Habarovs. «Metallurg» vārtsargs Vasīlijs Košečkins atvairīja visus 24 metienus, bet Andrejs Vasiļevskis pretējos vārtos tika galā ar 37 no 38 mājinieku metieniem.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Magņitogorskā mājinieki uzvarēja ar identisku rezultātu 3:2, trešajā mačā Ufā laukuma saimnieki bija pārāki ar 4:0, bet ceturtajā spēlē Ufā ar 1:0 uzvarēja «Metallurg» hokejisti.

Gagarina kausa izcīņa finālā Magņitogorskas komanda tiksies ar Prāgas «Lev», kas pusfināla sērijā ar 4-1 uzvarēja Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv».