Gagarina kausa finālsērijā atjaunots neizšķirts (12)

KHL Gagarina kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē ceturtdienas vakarā Magņitogorskas «Metallurg» izbraukumā ar 5:3 pieveica Prāgas «Lev», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Jau mača 4. minūtē viesus vadībā izvirzīja Jaroslavs Habarovs, bet 8. minūtē izlīdzinājumu panāca Dāvids Ulstrēms. Pirmās trešdaļas beigās Džastins Azevedo ļāva Prāgas komandai pārņemt vadību, tomēr jau pēc minūtes Viktors Antipins vairākumā atjaunoja neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 7. minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja «Lev» komanda, kad izcēlās Ondržejs Ņemecs, bet 15. minūtē Antipins guva savus otros vārtus mačā, atkal panākot neizšķirtu.

Trešajā periodā jau 38. sekundē «Metallurg» komandu vadībā izvirzīja veterāns Daniss Zaripovs, bet 5. minūtē viņš realizēja arī vairākumu, panākot jau 5:3 viesu labā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē Magņitogorskā viesi uzvarēja ar 3:0, bet otrajā mačā «Metallurg» revanšējās ar 4:1, savukārt trešajā spēlē Prāgā laukuma saimnieki pēdējās sekundēs izrāva uzvaru ar 3:2.

Gagarina kausa izcīņas finālsērijas piektā spēle risināsies sestdien Magņitogorskā, bet sestais mačs notiks pirmdien Prāgā.