Girgensonam diskvalifikācija (110)

Latvijas izlases hokejists Zemgus Girgensons diskvalificets uz vienu spēli, tā vēsta Starptautiskā Hokeja federācija.

Girgensons diskvalificēts par sitienu ar nūjas galu slovāku spēlētājam ceturtdienas spēlē.

Mačā starp Latviju un Slovākiju (5:3) pirmā perioda 16. minūtē pēc slovāku aizsarga Braņislava Mezeja spēka paņēmiena Girgensons atbildēja ar rupjību, taču tiesneši latvieti nesodīja, bet pretiniekam tika piešķirts divu minūšu sods.

Noskatoties video un noklausoties spēles komisāra viedokli, IIHF disciplinārā komisija sodījusi Girgensonu ar vienas spēles diskvalifikāciju. IIHF vadījās pēc reglamenta 521.b punkta - sitiens ar nūjas galu.