Girgensonam liels spēles laiks zaudējumā līgas līderiem (5)

NHL regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī neveiksmi cieta Bufalo «Sabres», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons

«Sabres» hokejisti viesos ar 1:2 piekāpās līgas līdervienībai Sentluisas «Blues», bet Girgensons nepilnas 21 minūtes laikā izdarīja divus metienus, veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, uzvarēja 11% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otrās trešdaļas sākumā Maksims Lapjērs izvirzīja vadībā «Blues», bet nepilnas divas minūtes līdz mača beigām Brendens Morouvs dubultoja mājinieku pārsvaru. Lai gan 56 sekundes līdz finālsirēnai Koudijs Hodžsons vienus vārtus atspēlēja, panākt neizšķirtu atlikušajā laikā tomēr neizdevās.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 51 punktu 76 spēlēs joprojām ieņem pēdējo, 16. vietu.

Nākamo maču «Sabres» hokejisti aizvadīs naktī uz sestdienu, kad izbraukumā spēkosies ar Detroitas «Red Wings» komandu.