Gorkša pārstāvētā «Reading» cieš zaudējumu svarīgā mačā

Zaudējumu svarīgā Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas - «Championship» - turnīra mačā otrdien cietusi Latvijas izlases aizsarga un kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā «Reading», kas izbraukumā ar 1:3 (0:3) piekāpās «Bournemouth».

Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču nespēja glābt komandu no zaudējuma.

Spēles liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā, kad «Bournemouth» pamanījās gūt trīs vārtus, divus no tiem iesitot pussargam Metam Ričijam. Goda vārtus «Reading» kluba labā dueļa 75. minūtē guva Hals Robsons-Kanu.

Pēdējos piecos mačos «Reading» komandai izdevies tikt tikai pie divām uzvarām.

Turnīra kopvērtējumā «Reading» vienība ar 63 izcīnītiem punktiem 41 cīņā saglabājusi sesto vietu, taču tuvākie sekotāji - tai skaitā «Bournemouth» - atpaliek vairs tikai par diviem punktiem.

Pēc 46 čempionāta spēlēm labākās divas vienības nodrošinās vietu premjerlīgā, bet nākamās četras komandas sadalīs atlikušo ceļazīmi. Vienu no automātiskajām ceļazīmēm jau nodrošinājusi «Leicester City» komanda.