Gudļevskis ielaiž trīs vārtus mazākumā (4)

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā pagājušajā naktī zaudējumu piedzīvoja Sirakūzas «Crunch» komanda, kuru pārstāv arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis

«Crunch» hokejisti izbraukumā rezultatīvā cīņā ar 5:6 papildlaikā atzina Binghemtonas «Senators» pārākumu.

Maču viesu vārtos iesāka Sedriks Dežardēns, taču otrās trešdaļas 4. minūtē, kad rezultāts kļuva 3:3, viņu nomainīja Gudļevskis. Spēles turpinājumā latvietis atvairīja 14 no 17 metieniem, visas trīs ripas ielaižot brīžos, kad komanda spēlēja mazākumā.

Šosezon AHL 21 gadu vecais Gudļevskis nospēlējis 13 mačus, kuros vidēji spēlē ielaidis 2,82 ripas un atvairījis 90,2% pretinieku metienu.

«Crunch» komanda ar 33 punktiem 33 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Nākamo spēli Sirakūzas kluba hokejisti aizvadīs naktī uz ceturtdienu, kad viesos tiksies ar Vilksbāras/Skrentonas «Penguins».