HK «Rīga» pieveic arī konferences vicelīderus

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» komanda savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Rietumu konferences vicelīderus Maskavas «Spartak».

Mača 8. minūtē Deivids Sarkanis izvirzīja mājiniekus vadībā, otrās trešdaļas sākumā Jevgeņijs Krutikovs panāca izlīdzinājumu, bet pēc nepilnām piecām minūtēm Juris Upītis atjaunoja «rīdziniekiem» vadību. Trešajā periodā Rūdolfs Maslovskis un Sarkanis panāca jau 4:1 laukuma saimnieku labā, bet atlikušajā laikā Andrejam Jermakovam izdevās vienus vārtus atspēlēt.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 89 punktiem 55 mačos nostiprinājās astotajā vietā, kas kā pēdējā garantē dalību izslēgšanas spēlēs.

Pirmdienas vakarā abas komandas turpat, Piņķos aizvadīs vēl vienu savstarpējo spēli.