HK «Rīga» sestā uzvara pēc kārtas (8)

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja HK «Rīga» komanda, kas ar 2:1 pieveica Rietumu konferences vicelīderus Maskavas «Spartak».

Pirmās trešdaļas vidū mājiniekiem pietika ar 19 sekundēm, lai realizēto skaitlisko pārsvaru, kad mača rezultātu atklāja Artūrs Salija. Otrā perioda 5. minūtē Iļja Pavļukovs panāca izlīdzinājumu, tomēr trešdaļas 12. minūtē Rustams Begovs atjaunoja mājiniekiem vadību.

Atgādinām, ka svētdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē HK «Rīga» komanda svinēja uzvaru ar 4:2.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «rīdzinieki» ar 92 punktiem 56 spēlēs nostiprinājās astotajā vietā, kas kā pēdējā ļauj piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Nākamās spēles HK «Rīga» aizvadīs nākamo pirmdien un otrdien, kad izbraukumā tiksies ar Čerepovecas «Almaz» jaunajiem hokejistiem.