HK «Rīga» uzvar un pakāpjas uz ceturto vietu Rietumos (3)

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šodien HK «Rīga» savā laukumā ar 1:0 pieveica Aleksandra Beļavska vadīto Baltkrievijas komandu Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik».

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 17. minūtē atklāja Andris Siksnis, bet mača turpinājumā nevienai no komandām vārtus gūt vairs neizdevās, tādējādi mājinieku vārtsargs Nils Grīnfogels aizvadīja «sauso» maču.

Svētdien turpat, «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 84 punktiem 41 spēlē pakāpās uz ceturto vietu.