HK «Rīga» zaudējums Balašihā (1)

Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» komanda viesos ar 0:4 zaudēja Balašihas HK MVD.

Viesi zaudētājos nonāca spēles 15. minūtē, kad izcēlās Romāns Nikolajevs, bet otrās trešdaļas beigās trīs minūšu un trīs sekunžu laikā Vladimirs Djačenko, Dmitrijs Markovins un Kirils Piļipenko panāca jau 4:0 laukuma saimnieku labā.

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs trešdien, kas izbraukuma tūri noslēgs ar maču pret Habrovskas «Amurskije tigri».

Atgādinām, ka HK «Rīga» sezonu sāka ar rezultatīvu uzvaru (8:4) pār Maskavas «Spartak», bet otrajā mačā savā laukumā ar 4:5 «bullīšos» zaudēja MHL debitantiem Doņeckas «Molodaja gvardija».