«Jugra» nenosargā 6:2 trešajā periodā, Masaļskis ielaiž septītos vārtus

Dramatisku zaudējumu KHL Gagarina kausa Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē šodien piedzīvoja latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas «Jugra», kas cīņā ar regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Čeļabinskas «Traktor» nenoturēja četru vārtu pārsvaru.

Aizvadītajā cīņā «Jugra» piedzīvoja neveiksmi savā laukumā ar 6:7 (4:2, 2:0, 0:5) un sērijā līdz četrām uzvarām «Traktor» izvirzījās vadībā ar 2-1.

Šajā mačā pēc divām trešdaļām «Jugra» bija vadībā ar 6:2, bet līdz trešā perioda vidum «Traktor» četrarpus minūšu laikā panāca izlīdzinājumu 6:6. Šajā brīdī Mihailu Birjukovu «Jugra» komandas vārtos nomainīja Masaļskis, debitējot šīs sezonas Gagarina kausā, tomēr 58. minūtē kapitulēja arī latvietis, uzvaras vārtus gūstot Maksimam Jakuceņam.

Jāpiebilst, ka «Traktor» komandā jau pirmajā trešdaļā vārtos Maiklu Gārnetu nomainīja Iļja Proskurjakovs.

Visa mača gaitā «Traktor» spēlētāji realizēja septiņus no 41 metiena, bet » Jugra» hokejisti pa vārtiem meta tikai 21 reizi, bet realizēja sešus metienus.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Vladimirs Antipovs, bet «Jugra» komandā pa divām reizēm precīzi meta Sergejs Demagins un Igors Skorohodovs.