Kambalas 16+8 neglābj «Turk Telekom» no zaudējuma

Turcijas čempionāta spēlē šodien ar 16 punktiem izcēlās latviešu centra spēlētājs Kaspars Kambala, tomēr viņa pārstāvētā Ankaras «Turk Telekom» komanda ar 76:82 (22:20, 12:17, 22:25, 20:20) izbraukumā zaudēja «Banvit BK».

Šajā spēlē Kambala laukumā pavadīja gandrīz 33 minūtes, kuru laikā realizēja septiņus no 12 divpunktu metieniem un abus soda metienus, kā arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Jāpiebilst, ka šis «Turk Telekom» komandai bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Tikmēr četrus punktus jau sestdienas mačā guva cits latvietis Ernests Kalve, bet viņa pārstāvētā «Trabsonspor» komanda ar 83:84 (19:25, 19:22, 26:16, 19:21) viesos piekāpās «Tofas» basketbolistiem. Šajā mačā Kalve spēlēja nepilnas sešas minūtes, realizējot pa vienam no diviem tālmetieniem un soda metieniem.

Čempionāta kopvērtējumā «Turk Telekom» komanda ar 11 uzvarām 25 aizvadītajās spēlēs saglabāja 9. vietu, bet «Trabzonspor» basketbolisti ar pieciem panākumiem joprojām ieņem priekšpēdējo, 15. vietu.