Kanāda izcīna minimālu uzvaru pār Šveici

Pasaules čempionāta Helsinku apakšgrupas mačā šovakar Kanādas valstsvienība ar 3:2 uzvarēja Šveices izlases hokejistus.

Mača rezultāts tika atklāts jau 2. minūtē, kad kanādiešu vārtsargu Kemu Vordu pārspēja Damjēns Bruners. Jau otrās trešdaļas 35. sekundē Džons Tavaress panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda 41. sekundē Džordans Eberle izvirzīja Kanādas valstsvienību vadībā.

Šveices izlase neizšķirtu panāca trešdaļas 4. minūtē, kad skaitlisko pārsvaru izmantoja Gorans Bezina, tomēr 9. minūtē Raiens Geclafs otro reizi mačā izvirzīja kanādiešus vadībā, kas tika nosargāta līdz pat finālsirēnai.

Atgādinām, ka šīsdienas pirmajā Helsinku apakšgrupas mačā Slovākijas izlases hokejisti ar 3:2 pārspēja Kazahstānas valstsvienību.