Kanādas hokejisti iemet septiņas ripas francūžiem

Pasaules čempionāta ceturtajā dienā Helsinku apakšgrupas mačā šodien Kanādas valstsvienība ar 7:2 pārspēja Francijas hokejistus.

Jau spēles 2. minūtē kanādiešus vadībā izvirzīja jaunais uzbrucējs Raiens Nūdžents-Hopkinss, 10. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Patriks Šārps, 14. minūtē Džeimijs Benns guva trešos vārtus, bet nepilnas trīs minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Benns ceturto reizi raidīja ripu Fabrīsa Landrī «cietoksnī».

Pirmā perioda pēdējā minūtē Braiens Hendersons vienus vārtus Francijas komandai atspēlēja, bet mača otrajās 20 minūtēs Kanāda (Džordans Eberle) un Francija (Aleksandrs Rulo) apmainījās vārtu guvumiem. Pēdējā trešdaļā savus otros vārtus spēlē guva Nūdžents-Hopkinss, bet Korijs Perija uzstādīja mača galarezultātu - 7:2.

Šovakar Helsinku apakšgrupā notiks vēl viena spēle, kurā ASV valstsvienība spēkosies ar Slovākijas hokejistiem.