Kanādas izlase Špenglera kausu sāk ar grūtu uzvaru (6)

Špenglera kausa izcīņā hokejā ceturtdien vakarā pie uzvaras tika Kanādas izlase, kura turnīrā aizvadīja savu pirmo spēli.

Davosā «Cattini» grupas spēlē kanādieši ar rezultātu 5:4 pārspēja «Vitkovice Steel» komandu no Čehijas.

Rezultāts tika atklāts spēles 3.minūtē, kad precīzs Kanādas izlasē bija Aleksandrs Bolduks, bet nedaudz vēlāk Lukašs Kučsera panāca 1:1.Perioda turpinājumā kanādieši atjaunoja vadību, bet pretinieks izlīdzināja rezultātu.

Otrā perioda vidū vispirms čehi izvirzījās vadībā, bet divas minūtes vēlāk kanādieši vairākumā panāca 3:3, taču jau pēc 11 sekundēm «Vitkovice Steel» atjaunoja vadību - 4:3.

Mača 49.minūtē Kanāda guva ceturtos vārtus un izlīdzināja rezultātu (4:4), bet galavārds piederēja Derikam Valzeram, kurš sešas minūtes pirms trešdaļas beigām Kanādai atnesa uzvaru.