Karro Brazīlijā otrajā braucienā finišē astotais (10)

Svētdien Brazīlijā norisinājās Pasaules čempionāta trešais posms motokrosā, kurā uz starta izgāja arī vairāki Latvijas braucēji.

MX GP klasē Matīss Karro pirmajā braucienā finišēja 20.vietā. Kā vēsta braucēja pārstāvētā komanda, Karro pirmajā braucienā jau pirmajā aplī piedzīvojis kritienu.

Savukārt otrajā braucienā Karro finišēja astotais, kas ir sportista šīs sezonas labākais rezultāts. Divu braucienu summā Karro ar 14 punktiem ierindojās 15.vietā.

Par uzvarētāju MX GP klasē kļuva itālis Antonio Kairoli, kurš uzvarēja abos braucienos.

Tikmēr Augusts Justs pirmajā braucienā izstājās pirmajā aplī, bet otrajā ierindojās 19.vietā. Kopvērtējumā posmā Justs ar diviem punktiem ieņēma 22.vietu.

MX2 klasē piedalījās viens Latvijas pārstāvis - Roberts Justs. Abos braucienos Justs ierindojās 16.vietā, bet summā sportists ieņēma 17.vietu un nopelnīja desmit punktus.

Nākamais posms pēc divām nedēļas norisināsies Itālijā.