Kazakevičs nefinišē 50 kilometru distancē, zelts Bakuļinam

Latvijas soļotājs Igors Kazakevičs šorīt nesasniedza finišu pasaules čempionāta 50 kilometru distancē.

Pēc 20 kilometriem Kazakevičs bija 36. vietā starp 40 sportistiem, bet 25 kilometru atzīmi viņš vairs nesasniedza.

No 43 startējušajiem sportistiem visu distanci veica 25 soļotāji, seši izstājās, bet 12 soļotāji tika disvalificēti.

Par pasaules čempionu kļuva Krievijas soļotājs Sergejs Bakuļins, kurš 50 kilometrus veica trīs stundās, 41 minūtē un 24 sekundēs. Minūti un 21 sekundi uzvarētājam zaudēja viņa pazīstamais tautietis Deniss Ņižegorodovs, bet trešajā vietā ierindojās austrālietis Džereds Telents.

Pasaules čempionāts ilgs līdz svētdienai, bet visiem Latvijas sportistiem sacensības jau noslēgušās.