Ķēniņam piespēle, Vasiļjevs nerealizē pēcspēles metienu

Šveices hokeja līgā (NLA) punktu par rezultatīvu piespēli otrdienas vakarā nopelnīja latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, palīdzot savai komandai Cīrihes «Lions» izcīnīt uzvaru.

«Lions» savā laukumā 9000 skatītāju klātbūtnē ar rezultātu 4:2 pārspēja savus «mīļākos» pretiniekus «Flyers» hokejistus no netālu esošās Klotenes.

Ķēniņš pirmās trešdaļas 2. minūtē pirmo vārtu guvumā asistēja Andreasam Ambūlam, kuram šajā spēlē hat-trick.

Tikmēr Vācijas hokeja līgā (DEL) zaudējumu pēcspēles metienos piedzīvoja latviešu hokejista Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» komanda.

Krēfeldes hokejisti savā laukumā ar 2:3 atzina Štraubingas «Tigers» pārākumu, bet Vasiļjevam tika dota iespēja izpildīt pēcspēles «bullīti», taču uzbrucējs savu izdevību nerealizēja.