KHL pārbaudes spēles: Minska uzvar, Novokuzņecka un Habarovska zaudē (2)

Pārbaudes spēli vakar aizvadīja KHL komanda Minskas «Dinamo» kas ar rezultātu 6:2 uzvarēja Ženēvas «Servette» hokejistus, kuri spēlē Šveices augstākajā līgā, vēsta Šveices kluba mājas lapa.

Pēc pirmās trešdaļas Minskas hokejisti bija vadībā ar 1:0, pēc spēlētām 40 minūtēm «Dinamo» pretiniekus pārspēja ar 5:0, bet mača pēdējā trešdaļā «minskieši» guva vēl vienus vārtus, savukārt pretinieki atbildēja ar diviem.

Citos mačos zaudējumu piedzīvoja Novokuzņeckas «Metallurg», kas ar 2:5 atzina Šveices kluba «Langnau» pārākumu, Habarovskas «Amur» ar 3:5 piekāpās Somijas komandai Espo «Blues», bet Mitišču «Atlant» ar 4:1 pārspēja Kazaņas «Ak Bars».