«Kings» iekļūst Stenlija kausa finālā

Stenlija kausa izcīņas finālā šorīt iekļuva Losandželosas «Kings» komanda, kas Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē viesos ar 4:3 papildlaikā uzvarēja Fīniksas «Coyotes», sērijā triumfējot ar 4-1.

Jau mača 5. minūtē mājiniekus vairākumā vadībā izvirzīja Teilors Paijets, bet 12 .minūtē Anže Kopitars skaitliskajā mazākumā panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 7. minūtē Marks-Antuānas Puljo panāca 2:1 «Coyotes» labā, tomēr pēc tam divarpus minūšu laikā Drjū Dautijs un Maiks Ričardss ļāva «Kings» pārņemt vadību. Perioda izskaņā laukuma saimnieki atkal panāca neizšķirtu, kad precīzs metiens padevās Kītam Jendlam.

Uzvaras vārtu tika gūti papildlaika 18. minūtē, kad vārtu priekšā pie Maika Smita atvairītās ripas pirmais nonāca Dastins Peners - 4:3.

Losandželosas komanda Stenlija kausa izcīņa līdz šim ir spēlējusi tikai vienreiz - 1993. gadā «Kings» finālsērijā ar 1-4 atzina Monreālas «Canadiens» pārākumu.

Austrumu konferences finālsērijā starp Ņujorkas «Rangers» un Ņūdžersijas «Devils» hokejistiem rezultāts pašlaik ir neizšķirts 2-2.

Jau tagad zināms, ka Stenlija kausa izcīņas finālsērija sāksies 30. maijā Ņujorkā vai Ņūdžersijā.