«Kings» no Stenlija kausa šķir viena uzvara

Aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas finālsērijā jau trešo panākumu svinēja Losandželosas «Kings» hokejisti.

«Kings» savā laukumā ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja Ņūdžersijas «Devils» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Mača rezultātu otrās trešdaļas 6. minūtē atklāja Aleks Martiness, bet perioda 16. minūtē Anže Kopitars dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru. Trešā perioda ievadā divarpus minūšu laikā Džefs Kārters un Džastins Viljamss realizēja skaitlisko pārsvaru, nodrošinot «Kings» uzvaru.

«Kings» komandas amerikāņu vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visus 22 viesu metienus, bet «Devils» veterāns Martins Brodērs tika galā ar 17 no 21 metiena.

Finālsērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle risināsies naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Losandželosā.

Atgādinām, ka finālsērijas pirmajās divās spēlēs Ņūdžersijā uzvaras papildlaikā ar 2:1 svinēja «Kings» hokejisti.