Kobam Jasam sezona noslēgusies

Zaudējumu Čehijas augstākās līgas čempionāta izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ceturtdien piedzīvoja uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvētā Liberecas «Bili Tygri», līdz ar to noslēdzot savu sezonu.

«Bili Tygri» savā laukumā ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) atzina Vitkovices «Steel» hokejistu pārākumu.

Jass šajā mačā laukumā pavadīja tikai divas minūtes un 36 sekundes, spēles protokolā neizceļoties ar ievērojamām darbībām. Latvieša lietderības koeficients palika neitrāls.

Sērijā līdz trim uzvarām «Bili Tygri» hokejisti piekāpās ar rezultātu 0-3.

Regulārajā sezonā «Bili Tygri» izcīnīja devīto vietu un par vietu ceturtdaļfinālā sacenšas ar astoto labāko komandu.