Kuldam un «Salavat Julajev» trešais zaudējums pusfināla sērijā (3)

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Ufas «Salavat Julajev» ar Latvijas izlases aizsargu Artūru Kuldu sastāvā.

«Salavat Julajev» hokejisti savā laukumā ar 0:1 piekāpās Magņitogorskas «Metallurg», sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 1-3.

Kulda laukumā pavadīja nepilnas 23 minūtes, kuru laika'veica vienu metienu, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku metienus.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet nepilnas piecas minūtes līdz otrā perioda beigām Vladimirs Antipins vairākumā izvirzīja vadībā «Metallurg» komandu. Kā izrādījās vēlāk, šie bija vienīgie vārti mačā, un viesu vārtsargs Vasīlijs Košečkins laukumu pameta nepārspēts, atvairījis visus 39 mājinieku metienus.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Magņitogorskā mājinieki bija pārāki ar identisku rezultātu 3:2, bet trešajā mačā Ufā laukuma saimnieki uzvarēja ar 4:0.

Sērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēle notiks piektdien Magņitogorskā.