«Kurbads» debijas spēlē sagrauj «Ozolnieki/Monarch» hokejistus (10)

Latvijas hokeja virslīgas čempionātā pie pirmās uzvaras tikusi «Kurbads» komanda, kura debijas spēlē tikās pret «Ozolnieki/Monarch» hokejistiem.

Ozolnieku ledus hallē uzvaru ar rezultātu 9:2 izcīnīja «Kurbads», vēsta kluba mājas lapa.

Pēc pirmā trešdaļas rezultāts bija 2:1 «Kurbads» labā, bet pēc spēlētām 40 minūtēm 3:2. Mača pēdējā periodā viesi guva sešus bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru.

Uzvarētājiem divreiz precīzs bija Pēteris Ostošovs, bet pa vieniem vārtiem guva Hārdijs Parādnieks, Ēriks Bisenieks, Renārs Undelis, Toms Hartmanis, Pauls Zvirbulis, Ronalds Cinks un Valērijs Fiļimonovs. Jāatzīmē Undeļa sniegumums - uzbrucējs guva vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli «Kurbads» aizvadīs savā laukumā Ogrē, kad 11. septembrī tiksies pret «Zemgale»/LLU, kura sezonas pirmajā spēlē ar 7:2 pārspēja «Daugavpils» komandu.