Laizāna un Stepanova «Šiņņik» pārspēj «Dinamo»

Latvijas valstsvienības futbolistu Jura Laizāna un Igora Stepanova pārstāvētais Krievijas Premjerlīgas klubs Jaroslavļas «Šiņņik» šodienas spēlē ar 2:0 (0:0) savā laukumā pārspēja Maskavas «Dinamo».

Abi Latvijas futbolisti laukumā devās pamatsastāvā un aizvadīja visu spēli. Pirmos vārtus «Šiņņik» labā guva bulgāru leģionārs Zdravko Lazarovs, kurš mača 75. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu. Otro reizi «Dinamo» vārtsargu Antonu Šuņinu pārspēja spēles 82. minūtē, kad precīzs sitiens padevās Denisam Borjancevam.

Aizvadītajās astoņās spēlēs «Šiņņik» klubam šī bija tikai otrā uzvara sezonā, bet vēl divas spēles noslēgušās neizšķirti.