Latvija izglābjas pamatlaikā un «bullīšos» uzvar Vāciju (39)

Pārbaudes spēlē hokejā, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlēm, Latvijas izlase otrdienas vakarā Hernē ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Vācijas valstsvienību.

Latvija un Vācija 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0).
Bērziņš (Saulietis, Kulda, 9), Indrašis (J. Rēdlihs, 13, maz.), Džeriņš (Indrašis, Kulda, 60, vair.), M. Rēdlihs (65, p.m.); Openhaimers (Oblingers, Akdags, 20); Mauers (Hāgers, Fišers, 42, vair.), Vurms (Fauzers, Plahta, 53).

Pirmās trešdaļas 9. minūtē mača rezultātu atklāja Armands Bērziņš, bet pēc nepilnām divarpus minūtēm, kad viesi spēlēja mazākumā, Mikam Indrašim izdevās dubultot Latvijas izlases pārsvaru. Tomēr desmit sekundes līdz perioda beigām vācieši vienus vārtus atspēlēja, Tomasam Openhaimeram pārspējot Edgaru Masaļski.

Neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem, spēles otrajās 20 minūtēs vārti netika gūti, bet trešā perioda 2. minūtē Franks Mauers vairākumā panāca izlīdzinājumu. Nepilnas septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām Armīns Vurms izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 45 sekundes līdz pamatlaika beigām Andris Džeriņš realizēja vairākumu, novirzot cīņu papildlaikā.

Piecu minūšu papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā Latvijas komandai uzvaru nodrošināja Miķelis Rēdlihs.

Trešdien abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču, taču šoreiz spēle notiks citā Vācijas pilsētā Esenē.

Olimpisko spēļu priekšvakarā Sočos tiks aizvadītas arī pārbaudes spēles pret Krieviju un Austriju.