Latvijas hokejistēm otrā uzvara PČ II divīzijā

Latvijas sieviešu hokeja izlase izcīnījusi otro uzvaru pasaules čempionāta otrās divīzijas spēlē, pirmdien ar 5:1 uzvarot Itālijas valstsvienību, ziņo Starptautiskās Hokeja federācijas mājaslapa «iihf.com».

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā Ieva Pētersone vairākumā vadībā izvirzīja latvietes. Perioda devītajā minūtē Inese Geca-Miljone mazākumā panāca 2:0, bet perioda 16. minūtē viņa vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu, un pēc nospēlētām 20 minūtēm Latvijas izlase bija vadībā ar 3:0.

Trešās trešdaļas 15. minūtē itālietes guva goda vārtus, bet divas minūtes vēlāk Iveta Koka, raidot ripu tukšos vārtos, panāca 4:1. Piektos vārtus Geca-Miljone guva, kad līdz trešdaļas beigām bija atlikušas 17 sekundes.

Nākamo spēli Latvijas hokejistes aizvadīs rīt, kad mūsu valstsvienība tiksies ar Nīderlandes hokejistēm.