«Liepājas metalurgs» Žlobinā zaudē BAČ līderiem (1)

Latvijas čempionvienība «Liepājas metalurgs» Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) otrā posma spēlē trešdien ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) izbraukumā piekāpās kopvērtējuma līderiem Žlobinas «Metallurg».

Vienīgos vārtus «liepājnieki» guva 31. minūtē, kad, spēlējot mazākumā, ar precīzu metienu izcēlās Jānis Straupe.

Pamatturnīrā aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs "liepājnieki" cieta četrus zaudējumus, bet komandu pirmajā otrā posma cīņā 31. janvārī savā laukumā bija pārāki pēcspēles metienu sērijā ar 3:2. Pēc abu komandu iepriekšējās savstarpējās spēles turnīrā iestājās nacionālo izlašu pārtraukums.

tagad

BAČ kopvērtējumā «Liepājas metalurgs» ar 75 punktiem 46 spēlēs ir stabilā piektajā vietā, bet «Metallurg» ar 117 punktiem ir līderi.