Madrides «Real» nodrošina Spānijas čempionu titulu

Spānijas čempionāta spēlē svētdien Madrides «Real» izbraukumā ar 2:1 pārspēja «Osasuna» komandu, tādējādi 31. reizi kļūstot par Spānijas čempioniem.

Otrā puslaika sākumā «Real» palika mazākumā, turklāt septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām zaudēja vārtus. Tomēr 87. minūtē Arjēns Robens panāca neizšķirtu, bet 89. minūtē Gonsalo Iguans guva uzvaras vārtus.

«Real» čempionu titulu nodrošināja trīs kārtas pirms turnīra beigām. Patlaban «Real» kopvērtējumā par desmit punktiem apsteidz otrajā vietā esošo «Villarreal CF», bet par 14 punktiem trešajā vietā esošo «FC Barcelona».