Madrides «Real» uzvar Barselonā un pietuvojas čempionu titulam

Spānijas čempionāta līdervienību duelī sestdienas vakarā Madrides «Real» izbraukumā ar 2:1 pārspēja «FC Barcelona», sperot platu soli pretī čempionu titulam.

El Clasico 17. minūtē pēc mājinieku kapteiņa Karlesa Pujola kļūdas viesus vadībā izvirzīja Sami Kedira. Lai gan mača 70. minūtē «Barcelona» čīliešu uzbrucējs Aleksis Sančess panāca izlīdzinājumu, tomēr jau pēc divām minūtēm Krištianu Ronaldu guva savus 42. vārtus šajā La Liga sezonā, nodrošinot «Real» komandas uzvaru.

Jāpiebilst, ka «Real» komanda šosezon ir guvusi jau 109 vārtus, tādejādi sasniedzot jaunu Spānijas čempionāta augstākās divīzijas rekordu.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā četras kārtas līdz turnīra beigām «Real» ar 88 punktiem 34 spēlēs nostiprinājās līderpozīcijā, bet «FC Barcelona» komandai ir par septiņiem punktiem mazāk.