Marks Vālbergs apņēmies iegūt vidusskolas diplomu

Apollo

LETA

Komentāri: (0)

Amerikāņu aktieris Marks Vālbergs apņēmies iegūt vidusskolas diplomu, vēsta žurnāls «People».

Marks Vālbergs apņēmies iegūt vidusskolas diplomu

Foto: AP/Scanpix

41 gadu vecais aktieris nepabeidza skolu, jo, uzaugot nabadzīgā daudzbērnu ģimenē Bostonā, pusaudža gados vairākkārt nonāca policijas uzmanības lokā laupīšanu, kautiņu un narkotiku dēļ. Vālbergs nolēma mainīties 16 gadu vecumā pēc 50 dienu cietumsoda izciešanas par vardarbīgu laupīšanu.

«Skolu es pametu devītajā klasē,» Deivida Letermana šovā atklāja Vālbergs, skaidrojot, ka vidusskolas izglītību iegūs jaunā programmā Masačūsetsas štatā, kas piedāvā vidusskolas mācību programmu ar interneta starpniecību. «Viņi ļauj man sākt ar jebkādām atzīmēm, kādas man ir. Man ir jāapgūst visi mācību priekšmeti, kurus es nemācījos,» skaidroja aktieris, atzīstot, ka ir mazliet satraucies.

Vālbergs sacīja, ka viņš gatavojas mācīties filmēšanas laukumā starplaikos starp viņa ainu uzņemšanu. Viņš cer pabeigt mācību kursu sešu līdz astoņu mēnešu laikā. Pēc mācību kursa pabeigšanas un pārbaudījumu nokārtošanas Vālbergs saņems vidusskolas diplomu.

Lai pārvilktu strīpu savai vētrainajai pagātnei, Vālbergs nesen veicis tetovējumu dzēšanas procedūras, kuras apmeklējis kopā ar saviem bērniem, lai pārliecinātu viņus nekad netetovēties. Aktieris gadu gaitā bija uzkrājis «sešus vai septiņus tetovējumus», no kuriem tagad nolēmis atbrīvoties. «[Visiem tetovējumiem] manā dzīvē ir nozīme, bet to [dzēšana] ir gan personīgs, gan profesionāls apsvērums,» skaidroja aktieris.

«Es negribu, lai maniem bērniem būtu tetovējumi. Es gribēju no tetovējumiem atbrīvoties ap to laiku, kad filmējos «The Fighter», jo to grimēšana bija neciešamas mokas,» sacīja Vālbergs. Lai iedvestu bērnos pārliecību netetovēties, uz sāpīgajām tetovējumu dzēšanas procedūrām viņš devies kopā ar astoņus gadus veco meitu Ellu Reju un piecarpus gadus veco dēlēnu Maiklu.

Aktieris vairākkārt uzsvēris, ka viņam dzīvē svarīgākais ir ģimene - sieva Reja Dērhema un viņu četri bērni.

«Galu galā svarīgākais ir ģimene, ticība un būt labam cilvēkam. Ja es esmu veiksmīgs biznesā, bet neesmu labs tēvs, tad nekam nav bijis jēgas,» piebilda aktieris. «Tā ir vissvarīgākā loma, kādu es savā dzīvē esmu spēlējis. Būt par tēvu un vīru.»

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

ZVAIGZNES SOLA

Vairāk

KLĀT MAIJS

Horoskopi

Vairāk

Apollo E-veikali

Vārda dienas

Vairāk

Šodienas gaviļņieki:
Venta, Selva, Salvis

Fadejs, Tadeušs, Solvis, Selvīns, Selvis, Selvins, Selvijs, Salvo, Salvijs, Salvija, Lala, Laira, Ladislavs, Lada, Sibila

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Pērkona negaiss
Rīga pašreiz +18,1 ℃
Pērkona negaiss

Vējš: Z 4 m/s
Saule lec: 04:50
Saule riet: 21:42
Dienas ilgums: 16:52

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

20.05.2013

Reklāma