Meksikas futbolisti «Gold Cup» finālā pārspēj ASV

Gūstot četrus vārtus pēc kārtas, Meksikas izlase devīto reizi vēsturē triumfējusi Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) futbola turnīrā «Gold Cup».

Finālmačā Meksikas izlases futbolisti ar rezultātu 4:2 (2:2) pārspēja ASV valstsvienību.

Pēc Maikla Bredlija un Lendona Donovana precīziem sitieniem līdz 23. minūtei ASV izlase bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Tomēr vēl pirmajā puslaikā meksikāņi spēja panākt izlīdzinājumu, vārtus gūstot Pablo Barreram un Andresam Gvardado.

50. minūtē Barrera guva savus otros vārtus mačā, bet punktu spēlei 76. minūtē pielika Džovani dos Santoss.

Lai gan spēle notika ASV, starp 93 000 līdzjutēju skaļākie atbalstīja Meksikas valstsvienību.

Meksikas un ASV izlases uzvarējušas pēdējās desmit no 11 sacensībām kopš 1991. gadā «Gold Cup» turnīrs tika pārveidots pašreizējā formātā. Šajā laikā Meksika uzvarējusi sešas reizes, bet kopumā tā turnīrā uzvarējusi jau deviņas reizes. Tāpat šis Meksikai bija otrais tituls pēc kārtas.